100-lecie Portu Gdynia!

Port Gdynia już od 100 lat buduje przyszłość. Port Gdynia od zawsze budował przyszłość biznesu, gospodarki oraz mieszkańców.

Port Gdynia i miasto Gdynia powstały dzięki wizji i pracy wspaniałych ludzi. Jubileusz stulecia to bardzo ważne i piękne wydarzenie. Port Gdynia nie zapomina o swoich bohaterach. Postaci inżynierów Wendy i Kwiatkowskiego mają dla nas kluczowe znaczenie. To dzięki nim powstał Port Gdynia, który przez kolejne pokolenia był rozbudowywany i rozbudowywany będzie dalej. Aktualne inwestycje przygotowujemy z myślą na kolejne dekady funkcjonowania. Port Gdynia nieustannie się rozwija, dla miasta, dla mieszkańców i dla biznesu, który może rozkwitać przy tej okazji. Zapewniam Państwa, że dalej będziemy się rozwijać i z dumą wspominamy naszą piękną historię. Niech budowniczy portu będą  dla nas wszystkich inspiracją i dowodem, że nie ma rzeczy niemożliwych – podkreśla Jacek Sadaj, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

 

100 lat od powstania portu nieustannie trwają prace inwestycyjne, obecnie realizowane ogromne przedsięwzięcia podejmowane są z myślą o następnych pokoleniach.

Pragniemy, aby ta fascynująca opowieść i niezwykli ludzie byli dla nas inspiracją i motywacją do dalszej rozbudowy portu, jako okna na świat, który przez kolejne lata będzie pozytywnie wpływał na gospodarkę kraju i rozwój miasta.

www.port.gdynia.pl