TRONIK – firma z polskim kapitałem, działająca na rynku przeszło 12 lat. Laureat wielu nagród i wyróżnień jako uznanie Klientów i Specjalistów. Twórca i producent najnowocześniejszego systemu monitoringu pojazdów, zapewniającego Klientom realne oszczędności oraz kompleksową kontrolę nad flotą samochodową. Fakt, iż sami stworzyliśmy i rozwijamy nasz system, pozwala nam modyfikować go pod kątem indywidualnych potrzeb Klientów, a nade wszystko zagwarantować jego najwyższą jakość. Naszym Klientom oferujemy montaż i serwis urządzeń na terenie całej Polski, zapewniamy profesjonalna i indywidualną opiekę handlową, a nasz dział techniczny jest zawsze do dyspozycji i udzieli błyskawicznej pomocy.

Oferowany przez nas innowacyjny system ATRAX4 umożliwia kompleksowe monitorowanie parametrów eksploatacyjnych pojazdów, jak również czasu pracy kierowców i aktywności pracowników. Zgromadzone dane (także te historyczne) dostępne są w różnych formach, zestawieniach i raportach, generowane błyskawicznie po określeniu parametrów wyszukiwania. System umożliwia także pełną kontrolę nad zleceniami transportowymi, poprzez zdalne wyznaczanie tras i możliwość dowolnego kreowania etapów zleceń, które wysłane bezpośrednio do komunikatora KT4 zainstalowanego na smartfonie będącego w posiadaniu kierowcy, nie umknął jego uwadze. Wszystko to jak i wiele innych oferowanych przez nas funkcjonalności, dostępnych jest po zalogowaniu do aplikacji webowej z każdej przeglądarki internetowej, niezależnie od miejsca pobytu Użytkownika. Wystarczy dostęp do sieci internet. A wielojęzyczność naszego systemu i aplikacji umożliwi bezproblemową pracę także Użytkownikom nie znającym języka polskiego.

Dla Klientów, którzy chcą sprawować stałą kontrolę nad flotą a nie zawsze mają możliwość uruchomienia komputera, oferujemy mobilną wersję systemu ATRAX4 – aplikację Atrax4Mobile, dostępną na smartfony z systemem Android oraz iOS. Aplikacja umożliwia bieżący podgląd na flotę pojazdów, stały monitoring czasu pracy kierowców, dostęp do raportów i analiz, także z zakończonych już tras. A dzięki wbudowanemu komunikatorowi tekstowemu, kontakt z kierowcą będzie błyskawiczny i niezawodny.

Nasze najnowsze rozwiązanie – Komunikator KT4 przeznaczony na telefony i tablety z systemem Android, zapewni stałą i niezawodną komunikację między kierowcą a spedytorem, niezależnie od miejsca pobytu. Aby lokalizować pojazdy nie trzeba już inwestować w urządzenia GPS i ich montaż, wystarczy wykorzystać funkcję lokalizacji dostępną standardowo w urządzeniu mobilny z zainstalowaną aplikacją KT4. Komunikator umożliwia także na przesyłanie statusów pracy kierowcy oraz zdjęć i dokumentów w formie załączników. Elektroniczna karta drogowa dostępna w aplikacji KT4 pozwoli wyeliminować składowanie tradycyjnych papierowych kart drogowych, przy zachowaniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przewozu. Komunikator KT4 daje możliwość profesjonalnej obsługi zleceń transportowych wysłanych przez spedytora i stałej kontroli nad ich realizacją. A dzięki funkcji korytarzowania i wbudowanej nawigacji Sygic Professional Navigation trasa przebiegnie szybko, bez problemów i prosto do celu. Ponadto mapy Sygic, przy wyznaczaniu trasy uwzględniają ograniczenia tonażowe i zakazy dla pojazdów ciężarowych, informują o natężeniu ruchu i korkach, wskazują poszukiwane miejsca POI, a co najważniejsze nawigują nawet bez połączenia z internetem.

A to tylko część możliwości jakie daje nasz system…

Więcej informacji na stronach:

https://tronik.pl/
https://tronik.pl/komunikator-kt4-wyrozniony-na-targach-translogistica-poland-2019/
https://tronik.pl/atrax4/
https://vimeo.com/user90134683

Wystawcy poprzednich edycji