W dniach 6-8 listopada 2018 roku odbędzie się szósta już edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland. Jakie są korzyści z uczestnictwa w targach i dlaczego musisz tam być?

Udział w konferencjach

Przez trzy dni targowe uczestnicy targów będą mieli możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Podczas ubiegłorocznej edycji w wydarzeniu brało udział 190 wystawców z 23 państw oraz 6050 uczestników z 34 krajów. Doskonałe warunki do budowania relacji biznesowych to nie wszystko. Uczestnicy będą mieli również możliwość uczestniczenia w konferencjach poruszających zagadnienia związane z transportem na Wschód i do Azji, idei Nowego Jedwabnego Szlaku oraz kwestii bezpieczeństwa i przewozu materiałów niebezpiecznych.

Networking Logistyczny

Wyjątkową okazją do nawiązania relacji biznesowych jest Networking Logistyczny, czyli bezpłatne, specjalnie aranżowane spotkania. Dedykowane one są przedstawicielom przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych, które korzystają lub poszukują rozwiązań w zakresie transportu, spedycji, logistyki i magazynowania. Podczas ubiegłorocznej edycji w ramach Networkingu odbyło się 160 udanych spotkań biznesowych.

Ogólnopolski Plebiscyt Przyjazny Pracodawca TSL

Istotnym wydarzeniem odbywającym się na targach TransLogistica Poland jest rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL. Inicjatywa ta ma na celu wyróżnienie i promowanie pracodawców, którzy w szczególny sposób dbają o stabilność i rozwój miejsc pracy oraz o rozwój pracowników, zapewniając jednocześnie godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Zbieranie zgłoszeń do najbliższej edycji Plebiscytu wystartuje w drugiej połowie sierpnia.

Nowość: Targi Pracy TSL

W czasie szóstej edycji targów TransLogistica Poland odbędą się również Targi Pracy TSL pod nazwą TransLogistica Jobs. Będą one doskonałą okazją do spotkania się pracodawców z branży transport-spedycja-logistyka oraz studentów, absolwentów uczelni wyższych, a także specjalistów poszukujących nowych wyzwań zawodowych.
Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe wydarzenie dla branży TSL w Polsce. To doskonała okazja do nawiązywania relacji biznesowych oraz edukacji w zakresie logistyki, przewozu czy prawa w transporcie. Nie może Cię tam zabraknąć – już dziś zapisz sobie w kalendarzu datę 6-8 listopada 2018!

Wystawcy poprzednich edycji