Pierwszym etapem przygotowań do udziału w TransLogistica Poland jest wybór i dokonanie rezerwacji powierzchni w dogodnej lokalizacji.
Nie masz jeszcze miejsca? Zapytaj o stoisko!

Jeśli masz już zagwarantowaną lokalizację i zastanawiasz się jak zaaranżować powierzchnię lub podnieść standard stoiska, masz kilka możliwości:

Zabudowa STANDARDOWA

Konstrukcja wybierana przy niewielkich stoiskach np.: 9-12 mkw. Wyposażenie uwzględnia:

Ścianka tylna i boczne, panel górny z nazwą firmy na każdą otwartą stronę stoiska, wykładzina szara, 1 stół i 2 krzesła (na każde 6 mkw. pow. stoiska), 1 wieszak na ubranie, 1 kosz na śmieci, 1 podwójne gniazdko 230 V, oświetlenie stoiska, codzienne odkurzanie wykładziny, odbiór śmieci.

Opcjonalnie: zamykane zaplecze, dodatkowe meble (np.: sofa, fotele, lada informacyjna, TV), podwieszenie reklamowe nad stoiskiem, możliwość wyklejenia i udekorowania ścian stoiska.

Stoisko PREMIUM

Oferujemy gotowe, wygodne moduły targowe (z pełnym wyposażeniem i wydrukiem spersonalizowanych grafik na ścianach stoiska), które wyniosą ekspozycję Twojej firmy na inny poziom.

Stoisko PREMIUM posiada funkcjonalność i prezentuje się jak indywidualna zabudowa targowa, ale to rozwiązanie znacznie tańsze i nie wymaga wielogodzinnego projektowania. W zależności od wielkości powierzchni wybierasz jeden z dostępnych modułów, dostarczasz nam projekt graficzny i to wszystko. Budową, serwisem i demontażem konstrukcji zajmujemy się my.

Oferujemy stoiska PREMIUM w wariantach od 20 do 60m2.

Zabudowa INDYWIDUALNA

Jeśli chcesz podkreślić unikalny charakter ekspozycji, możemy polecić Ci jednego z naszych zaufanych i wieloletnich partnerów technicznych, który zaprojektuje i zbuduje stoisko specjalnie dla Twojej firmy.

INDYWIDUALNA zabudowa targowa to rozwiązanie „szyte na miarę” potrzeb wizerunkowych i budżetu wystawcy. Stoisko może uwzględniać np. niestandardową wielkość powierzchni, wysoką, kilkumetrową lub nawet piętrową zabudowę, podłogę na podeście, wielkoformatowe ekrany multimedialne itp.

PODWIESZENIE

Zarówno moduły PREMIUM jak i zabudowę INDYWIDUALNĄ możesz uzupełnić np. o podwieszenie reklamowe nad stoiskiem, dzięki czemu Twoja firma będzie widoczna z różnych, nawet odległych części hali.

W zależności od zastosowanych rozwiązań może to być np. baner wiszący, sztywna konstrukcja ramowa z oświetleniem, element obrotowy lub nawet system ekranów multimedialnych / telewizorów.

Lokalizacja, zabudowa i co dalej?

Przygotowania do udziału w TransLogistica Poland nie powinny kończyć się na wyborze lokalizacji i zabudowy targowej. W celu zmaksymalizowania korzyści płynących z udziału w targach warto zadbać o odpowiednią ekspozycję, wyróżnić się pośród konkurencji i dać się zauważyć potencjalnym klientom. Jak to zrobić?

Reklama w katalogu dla odwiedzających, dystrybucja gadżetów, baner reklamowy na stronie translogistica.pl, a może ekspozycja pojazdu / naczepy w hali targowej lub przed wejściem?
Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg Dodatkowych Form Promocji

Wystawcy poprzednich edycji