Reservation of the exhibition space it the first step to your success at TransLogistica Poland. 
Haven’t you booked a stand yet? Inquire now!

If you have already secured an attractive location for your company and you are wondering how to arrange the space or upgrade the standard of your stand, you have a couple of options to choose from:

PREMIUM stand

Oferujemy gotowe, wygodne moduły targowe (z pełnym wyposażeniem i wydrukiem spersonalizowanych grafik na ścianach stoiska), które wyniosą ekspozycję Twojej firmy na inny poziom.

Stoisko PREMIUM posiada funkcjonalność i prezentuje się jak indywidualna zabudowa targowa, ale to rozwiązanie znacznie tańsze i nie wymaga wielogodzinnego projektowania. W zależności od wielkości powierzchni wybierasz jeden z dostępnych modułów, dostarczasz nam projekt graficzny i to wszystko. Budową, serwisem i demontażem konstrukcji zajmujemy się my.

Oferujemy stoiska PREMIUM w wariantach od 20 do 60m2.

INDIVIDUAL stand

Jeśli chcesz podkreślić unikalny charakter ekspozycji, możemy polecić Ci jednego z naszych zaufanych i wieloletnich partnerów technicznych, który zaprojektuje i zbuduje stoisko specjalnie dla Twojej firmy.

INDYWIDUALNA zabudowa targowa to rozwiązanie „szyte na miarę” potrzeb wizerunkowych i budżetu wystawcy. Stoisko może uwzględniać np. niestandardową wielkość powierzchni, wysoką, kilkumetrową lub nawet piętrową zabudowę, podłogę na podeście, wielkoformatowe ekrany multimedialne itp.

HANGING construction

Zarówno moduły PREMIUM jak i zabudowę INDYWIDUALNĄ możesz uzupełnić np. o podwieszenie reklamowe nad stoiskiem, dzięki czemu Twoja firma będzie widoczna z różnych, nawet odległych części hali.

W zależności od zastosowanych rozwiązań może to być np. baner wiszący, sztywna konstrukcja ramowa z oświetleniem, element obrotowy lub nawet system ekranów multimedialnych / telewizorów.

Convenient location, eye-catching stand but what’s next?

Przygotowania do udziału w TransLogistica Poland nie muszą kończyć się na wyborze lokalizacji i zabudowie targowej. W celu zmaksymalizowania korzyści płynących z udziału w targach warto zadbać o odpowiednią ekspozycję, wyróżnić się pośród konkurencji i dać się zauważyć potencjalnym klientom. Jak co zrobić?

Reklama w katalogu dla odwiedzających, dystrybucja gadżetów, baner reklamowy na stronie translogistica.pl, a może ekspozycja pojazdu / naczepy w hali targowej lub przed wejściem?
Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg Additional Forms of Promotion

Exhibitors of previous editions