Trwa rejestracja uczestników na Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka – TransLogistica Jobs 2018, które odbędą się w dniach 6 – 8 listopada 2018 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI. Na odwiedzających czekać będą tysiące ofert pracy z całej Polski w różnych obszarach usług TSL. Od spedycji, aż po operacje logistyczne w magazynach.

Branża logistyczna jest tak szerokim obszarem działalności, że śmiało można powiedzieć, iż każdy znalazłby tutaj miejsce dla siebie. Odwiedzający listopadowe targi TransLogistica Jobs 2018 znajdą oferty pracy w spedycji drogowej, morskiej, lotniczej, kolejowej, intermodalnej, w logistyce kontraktowej, magazynowej, w logistyce e-commerce, i wielu innych specjalnościach.

Na każdego, kto zawita na pierwsze ogólnopolskie targi pracy branży TSL czekać będą pracodawcy z całego kraju – zarówno firmy polskie, jak i globalne – te z pierwszej piątki światowych graczy. Natomiast łączy je jedno – oferują pełne spectrum ofert pracy oraz możliwości rozwoju kariery i zdobycia nowych kompetencji w szeroko rozumianej logistyce. Nie tylko na terenie całej Polski, ale też w innych szerokościach geograficznych.

Autoprezentacja i indywidualne spotkania
Każdy z odwiedzających TransLogistica Jobs 2018, kto będzie chciał się wyróżnić i pokazać wszystkim pracodawcom w jednym miejscu i w jednym czasie, będzie mógł to zrobić w autoprezentacji na scenie targowej. Wystarczy zgłosić swoje wystąpienie do organizatorów targów, którzy umieszczą je w programie pierwszego dnia targów.  To świetna okazja nie tylko do zaprezentowania swojej osobowości jako kandydata do pracy w logistyce, ale również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie np. storytellingu, czy występów przed szerszą publicznością – mówi Beata Trochymiak, współorganizatorka targów TransLogistica Jobs, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl.

Oprócz autoprezentacji, odwiedzający mogą też umawiać się na indywidualne spotkania z pracodawcami, wystawiającymi się na TransLogistica Jobs. Można to zrobić za pośrednictwem organizatorów targów, którzy tworzą grafik. Szczegóły dotyczące możliwości spotkań znajdują się na stronie targów: www.targipracytsl.pl

– Trzy dni TransLogistica Jobs 2018 zapowiadają się intensywnie i bardzo ciekawie. W organizację programu targów chcemy zaangażować również odwiedzających, aby czynnie mogli uczestniczyć i współtworzyć tę jedyną w naszym kraju wystawę rynku pracy branży logistycznej – podkreśla Paweł Konowałek, dyrektor Targów TransLogistica Poland, współorganizator TransLogistica Jobs.

Już wkrótce będzie dostępny pełny program trzech dni targowych. Organizatorzy szykują seminaria, debaty i różne inne atrakcje! W trakcie Targów poznamy też laureatów Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL 2018. Będzie to już 4. edycja tego konkursu.

TransLogistica Jobs odbędą się równolegle z 6. Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland, największymi targami logistycznymi w Europie Środkowo – Wschodniej.

Rejestracja udziału i szczegóły na temat zgłoszenia autoprezentacji na TransLogistica Jobs 2018 znajdują się na stronie targów: www.targipracytsl.pl

***

Kontakt dla mediów:

Beata Trochymiak
Pracujwlogistyce.pl
tel. 535 448 544
e-mail: [email protected]

www.targipracytsl.pl
www.pracujwlogistyce.pl

Wystawcy poprzednich edycji