Networking Logistyczny – Biznes zaczyna się od rozmowy

Jedną z korzyści z udziału w TransLogistica Poland jest możliwość uczestnictwa w bezpłatnych, specjalnie aranżowanych spotkaniach biznesowych – Networkingu Logistycznym. Jest to innowacyjna w swojej prostocie, bezpłatna platforma wymiany kontaktów biznesowych.

Spotkania są dedykowane przedstawicielom przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych, które korzystają lub poszukują rozwiązań w zakresie transportu, spedycji, logistyki i magazynowania.

Głównym założeniem Networkingu jest ułatwienie potencjalnym partnerom komunikacji i nawiązania nowych relacji biznesowych, przy dużej oszczędności czasu. Podczas ubiegłorocznej edycji, w ramach Networkingu odbyło się 160 udanych spotkań biznesowych.

Usługa jest bezpłatna, a uzupełniając formularz mają Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by znaleźć dla Państwa partnera biznesowego wśród wystawców tegorocznej edycji TransLogistica Poland.
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 
 
Organizator spotkań:
 
 

logi relations

 
 
*Jednocześnie informujemy, że organizator nie gwarantuje umówienia spotkań, nie ponosi odpowiedzialności za stawiennictwo i działania podmiotów trzecich (potencjalnych partnerów) oraz za wynik ewentualnych rozmów biznesowych.

Wystawcy poprzednich edycji