SOTI ONE UPRASZCZA TWOJĄ MOBILNOŚĆ BIZNESOWĄ

SOTI ONE to zintegrowany pakiet rozwiązań mobilnych i Internetu Rzeczy. Każde rozwiązanie działa samodzielnie, aby rozwiązywać najtrudniejsze wyzwania związane z mobilnością. Jednakże pracując razem, SOTI ONE rozdziera silosy mobilne i łączy wszystko: urządzenia mobilne, punkty końcowe IoT, aplikacje i systemy back-office. Kiedy wszystko jest połączone, nasza integracja, analityka i inteligencja pomagają odkryć na nowo Twoją firmę, aby pomóc Ci sprostać wyzwaniom jutra. SOTI ONE utrzymuje Twoich pracowników w pracy, buduje Twoje aplikacje szybciej i ułatwia zabezpieczenie i zarządzanie Twoimi urządzeniami mobilnymi.


SOTI MobiControl
upraszcza zarządzanie mobilnością. SOTI MobiControl ułatwia utrzymanie bezpieczeństwa i zarządzanie wielostanowiskowymi, wieloczynnikowymi i wielozadaniowymi urządzeniami w wielofunkcyjnym ekosystemie mobilności – wszystko za pośrednictwem jednego, łatwego w użyciu interfejsu.

SOTI Assist to pierwsze w branży rozwiązanie helpdesku zoptymalizowane pod kątem rozwiązywania problemów z urządzeniami mobilnymi. Najlepszy w branży pilot zdalnego sterowania ułatwia analizowanie i rozwiązywanie problemów z urządzeniami mobilnymi z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

SOTI Snap to wieloplatformowe rozwiązanie do szybkiego tworzenia aplikacji dla biznesu. SOTI Snap umożliwia firmom tworzenie aplikacji mobilnych, których potrzebują szybciej, taniej i na czas.

SOTI Insight to rozwiązanie Business Intelligence, które ułatwia przedsiębiorstwom zbieranie, agregowanie i analizowanie danych z aplikacji mobilnych, urządzeń mobilnych, urządzeń IoT, a także z aplikacji korporacyjnych.


SOTI Connect
to rozwiązanie IoT, które pozwala firmom zabezpieczyć, zarządzać i łączyć się z punktami końcowymi niezależnie od ich protokołu komunikacyjnego i systemu operacyjnego.


SOTI Central
to społeczność internetowa dla partnerów i klientów SOTI stworzona w celu otrzymywania odpowiedzi od ekspertów ds. Produktów na jakiekolwiek pytania, współpracy ze sobą i możliwości przeglądania biblioteki produktów i usług zbudowanych wokół rozwiązań SOTI ONE.

Wystawcy poprzednich edycji