Targi flotowe

TransLogistica Poland to największe wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej dla firm z sektora logistyki, transportu i spedycji oraz dla wszystkich specjalistów związanych z branżą TSL. Targi stanowią doskonałą platformę dla załadunkowych i właścicieli ładunków, którzy poszukują najlepszych usług w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu oraz kompleksowej obsługi logistycznej swoich produktów. To również wyjątkowa okazja dla zarządzania firmami transportowymi i logistycznymi do zaprezentowania swoich produktów i systemów ułatwiających zarządzanie firmą TSL. TransLogistica Poland to idealne miejsce dla wszystkich profesjonalistów, którzy pragną poznać najnowsze trendy w branży i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.

W naszym centrum uwagi znajduje się wysoka jakość odwiedzających, a także szczegółowe dane statystyczne. Dzięki temu doskonale rozumiemy, kto i w jakim celu odwiedza targi oraz czego na nich szuka.

Dlaczego warto, żeby Twoja firma uczestniczyła w targach jako wystawca?

Przewoźnicy, firmy logistyczne i spedycyjne mają okazję bezpośredniego nawiązania kontaktów z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, sieciami handlowymi oraz dystrybutorami wszelkiego rodzaju, czyli podmiotami korzystającymi z usług TSL i poszukującymi nowych rozwiązań. Dostawcy technologii i rozwiązań dedykowanych branży TSL, takie jak telematyka, karty paliwowe, opłaty drogowe czy tabor transportowy, mają możliwość dotarcia do właścicieli flot pojazdów, przewoźników, spedytorów oraz operatorów logistycznych.

Profil Odwiedzających

Profil Wystawców

Rezerwacje stoisk i dodatkowe formy promocji:

Magdalena Andrychiewicz
tel: +48 698 054 193
[email protected]

Wystawcy poprzednich edycji