Choć z pozoru może się wydawać, że targi transportowo-logistyczne są dedykowane wyłącznie branży TSL – nic bardziej mylnego. Z uwagi na to, że TransLogistica Poland to targi dedykowane właścicielom ładunków (producentom, dystrybutorom), korzystającym z rozwiązań w zakresie transportu i logistyki, wydarzenie to jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców do znalezienia dostawcy kompleksowych usług logistycznych lub rzetelnego przewoźnika dla swojego ładunku.

TransLogistica Poland, VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie, to największe w tej części Europy spotkanie przedstawicieli działów logistyki, transportu, zaopatrzenia i zakupów w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych z profesjonalistami na co dzień związanymi z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją. Szósta edycja wydarzenia, która cieszy się rekordowym zainteresowaniem, zgromadzi przedstawicieli firm z różnych gałęzi polskiego przemysłu w dniach 6 – 8 listopada 2018 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

W trakcie wiodącej konferencji będzie można zapoznać się z różnymi aspektami bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych. Program niewątpliwie będzie bogaty, jednak jednym z najważniejszych jego  punktów będzie Networking logistyczny – darmowa usługa, która daje możliwość udziału w specjalnie aranżowanych spotkaniach z potencjalnymi partnerami z sektora Transport-Spedycja-Logistyka.

„Cieszy nas rosnąca świadomość tego, że targi transportowe nie są wydarzeniem wyłącznie dla transportowców. Wręcz przeciwnie, naszym zadaniem jest łączenie właścicieli ładunków – producentów, dystrybutorów, poszukujących rozwiązań w zakresie transportu i logistyki z wiodącymi i rzetelnymi firmami z branży TSL. Dlatego właśnie stworzyliśmy Networking, którego głównym założeniem jest ułatwienie potencjalnym partnerom komunikacji i nawiązania nowych relacji biznesowych, przy dużej oszczędności czasu.” – mówi Paweł Konowałek, Dyrektor targów TransLogistica Poland.

Podczas ubiegłorocznej edycji w ramach Networkingu odbyło się 160 udanych spotkań biznesowych. Aby skorzystać z usługi Networkingu wystarczy jedynie wypełnić formularz na stronie https://translogistica.pl/program/networking-logistyczny/

Zarejestruj się on-line i nie przegap najważniejszych targów transportowo-logistycznych w tej części Europy: https://translogistica.pl/odwiedzajacy/rejestracja-online/

Wystawcy poprzednich edycji