SALON TRUCK & TRAILER | TARGI | WYSTAWA NACZEP I PRZYCZEP

 

Jesteśmy skierowani do właścicieli flot pojazdów, przewoźników drogowych oraz firm transportowych, logistycznych i kurierskich, którzy odwiedzą targi. Wiemy, że nawet 30% zainteresowanych to osoby szukające pojazdów ciężarowych, naczep oraz informacji z zakresu zarządzania flotą pojazdów. Dlatego też, z myślą o spełnieniu wymagań rynku, organizujemy dedykowany Salon Truck & Trailer, w ramach którego zaprezentujemy szeroki wybór nowości i rozwiązań technologicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, uruchamiamy dedykowany Salon Truck & Trailer, w ramach którego zaprezentujemy:

TransLogistica Poland to największe wydarzenie biznesowe dla firm związanych z branżą TSL w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi zapewniają załadunkom i właścicielom ładunków, takim jak przedsiębiorstwa produkcyjne, sieci handlowe oraz dystrybutorzy wszelkiego rodzaju, usługi transportu krajowego i międzynarodowego, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej o najwyższej jakości.

Dodatkowo, targi stanowią wyśmienite miejsce dla nie tylko przedsiębiorstw transportowych i logistycznych, ale dla wszystkich zawodowych z branży TSL, którzy mogą wziąć udział w prezentacji produktów, systemów i usług ułatwiających zarządzanie firmą.

 

Rezerwacje stoisk i dodatkowe formy promocji:

Magdalena Andrychiewicz
tel: +48 698 054 193
[email protected]

Wystawcy poprzednich edycji