Targi TransLogistica Poland partnerem trzeciej edycji INTERMODAL IN POLAND 2023

 

Już za kilka dni rozpocznie się INTERMODAL IN POLAND 2023. Trzecia edycja tego wydarzenia cieszy się dużym zainteresowaniem branży TSL, z tego powodu po raz pierwszy odbędzie się w formule międzynarodowego kongresu. W Janowie Podlaskim spotkają się przedstawiciele firm logistycznych, administracji publicznej, uczelni wyższych, zarządców infrastruktury i innych instytucji zaangażowanych w funkcjonowanie łańcuchów dostaw.

Podczas trzeciej edycji INTERMODAL IN POLAND wybitni eksperci i praktycy branży logistycznej będą debatować o wyzwaniach jakie przyniosła zmieniająca się sytuacja geopolityczna i makroekonomiczna dla funkcjonowania łańcuchów dostaw w Polsce i Europie. Oprócz debat i prelekcji w trakcie Kongresu odbędzie się także wizyta studyjna w terminalach Rejonu Przeładunkowego Małaszewicze — jednego z najważniejszych hubów logistycznych w Europie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również wziąć udział w prezentacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla transportu intermodalnego, która odbędzie się w formie wystawy zewnętrznej.

Wysoki poziom merytoryczny Kongresu i połączenie debat i prelekcji z możliwością zobaczenia w praktyce jak funkcjonuje logistyczna „Brama do Europy” jaką są Małaszewicze sprawia, że wydarzenie to cieszy się dużą popularnością. Udział w Kongresie zapowiedziało już ponad 340 osób, a Partnerami Kongresu zostało 50 firm. Targi TransLogistica Poland zostały partnerem medialnym tego wydarzenia.

INTERMODAL IN POLAND 2023 odbędzie się 13-15 czerwca w Arche Hotelu Zamek Janów Podlaski. Program Kongresu, lista prelegentów, rejestracja uczestnictwa i informacje organizacyjne znajdują się na stronie: https://intermodalinpoland.eu/

Zapraszamy!