SALON TRUCK & TRAILER | TARGI | WYSTAWA CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

 

Przybywający na targi to przede wszystkim właściciele flot pojazdów, przewoźnicy drogowi, firmy transportowe, logistyczne i kurierskie. To wśród nich aż 30% jest zainteresowanych pojazdami ciężarowymi, naczepami i nowinkami w dziedzinie eksploatacji i zarządzania flotą pojazdów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, uruchamiamy dedykowany Salon Truck & Trailer, w ramach którego zaprezentujemy najnowsze modele ciężarówek i naczep, wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania flotą pojazdów. Dodatkowo, udostępnimy informacje na temat najlepszych praktyk w tej dziedzinie oraz porad dotyczących eksploatacji pojazdów. Wszystko po to, by pomóc przedsiębiorcom zwiększyć wydajność i zyskowność swoich flot.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, uruchamiamy dedykowany Salon Truck & Trailer, w ramach którego zaprezentujemy:

TransLogistica Poland to największe przedsięwzięcie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej dla firm, które szukają i korzystają z usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji, oraz dla wszystkich związanych zawodowo z rynkiem TSL. Targi te oferują przestrzeń, w której „zainteresowani” znajdą najwyższej jakości usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej ich towarów. Jednocześnie, dzięki udziałowi kierownictwa firm zajmujących się transportem i logistyką (w tym przewoźników i właścicieli flot pojazdów), targi te są idealną okazją do prezentacji produktów, systemów i usług ułatwiających zarządzanie biznesem w branży TSL.

 

Rezerwacje stoisk i dodatkowe formy promocji:

Magdalena Andrychiewicz
tel: +48 698 054 193
[email protected]

Wystawcy poprzednich edycji