Zobacz nowości, konkursy i wydarzenia specjalne na TransLogistica Poland!

IX edycja targów TransLogistica Poland to doskonała okazja do zaprezentowania nowości w swojej ofercie, premiery produktów oraz świętowania jubileuszu firmy. Już niedługo odwiedzający targi będą mogli odwiedzić stoiska niespełna 300 wystawców i skorzystać z dedykowanych promocji, wziąć udział w organizowanych konkursach oraz wydarzeniach specjalnych!

 

Telepass stoisko B11, Hala 1

Telepass wprowadza na rynek nowy produkt! Ale to nie tylko to: to, co uruchamiają, jest w rzeczywistości zupełnie nowym ekosystemem usług, aby stworzyć nowe doświadczenie mobilności dla swoich partnerów i klientów. Chętnie przedstawią Państwu nowości dotyczące oferty i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Prezentacja odbędzie się w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 11.30: Hala 1 – Stoisko B11 z Emilio Speciale Truck Business Unit Manager i Truck Team.

 

e-containters stoisko nr J7, Hala 3

Loteria skierowana  do przewoźników i spedytorów, losowanie odbędzie się w 2 turach:
– poniedziałek 07.11. godz. 14:00 | stoisko J7
– wtorek 08.11. godz. 13:30 | stoisko J7  Do wygrania są praktyczne urządzenia elektroniczne.
Oferta specjalna: klienci, którzy będą chcieli dołączyć do grona użytkowników platformy e-containers.eu otrzymają 10% zniżki na abonament przez pierwsze 3 miesiące.

 

Bring stoisko nr C19, Hala 1 oraz  T10, Hala 4

Odwiedź stoiska BRING, aby zobaczyć w jaki sposób elektryfikują pierwszą i ostatnią milę w transporcie intermodalnym. Zobacz również przedprodukcyjny egzemplarz w pełni elektrycznego ciągnika siodłowego Volvo!

 

Jumper Fundacja stoisko nr T28, Hala 4

Pierwszy i jedyny w Polsce symulator dachowania auta ciężarowego, na bazie w pełni wyposażonej kabiny Renault Magnum. Nadwozie można obrócić o pełne 360 stopni i zatrzymać w każdym dowolnym momencie. Dzięki wysokiej kabinie i odległości od sufitu w momencie swobodnego zwisu doświadczenie symulacji budzi niezapomniane emocje.

 

Emapa stoisko nr B15, Hala 1

Konkurs EMAPA: we wtorek, 8.11 po prelekcji Emapa pod tytułem „Jak obniżyć koszty dystrybucji o 30% dzięki optymalizacji tras?” (15:35 na Forum Dyskusyjnym Hala 3) finał konkursu przeprowadzonego na stoisku Emapa. Nagroda specjalna – DRON!

 

Timocom stoisko nr B2, Hala 1

Porozmawiaj z ekspertami od logistyki, rzuć kośćmi i zawalcz o nagrodę! Zobacz czy los się do Ciebie uśmiechnie!

 

Toll4Europe stoisko nr D20, Hala 1

Dostęp do platformy Virtual Reality Experience, gdzie użytkownik wybiera się w wirtualną podróż ciężarówką przez Europę. Użytkownicy mogą wirtualnie angażować się jako kierowcy ciężarówek, poznając urządzenie pokładowe Toll4Europe (skrzynka poboru opłat) oraz innych usług tej firmy.

 

Port Gdynia stoisko nr J9, Hala 3

Jubileusz – 100 lecie Portu Gdynia

 

OnTurtle stoisko nr B10, Hala 1

We wtorek 8 listopada OnTurtle zorganizuje mini-bankiet przygotowany specjalnie z okazji 20-lecia działalności w Polsce! Na stoisku zostanie ustawiony również symulator jazdy ciężarówką oraz badania czasu reakcji kierowców. Na najlepszych w tych konkurencjach czekają atrakcyjne nagrody! Przeprowadzone zostaną wywiady z Dotorą Nowak, OnTurtle oraz z prezesem zarządu Calsina Carré – Albą Carré.

 

Zeppelin Polska stoisko nr T28, Hala 4

Podczas tegorocznych targów w ramach nowości jaką jest SALON TRUCK & TRAILER  zaprezentowany zostanie pojazd logistyczny KAMAG PT serii Precision. KAMAG PT został specjalnie zaprojektowany do precyzyjnego i szybkiego przemieszczania wszystkich popularnych naczep i podwozi kontenerowych. Ciągnik terminalowy wyznacza nowe standardy, jeśli chodzi o wydajność, bezpieczeństwo i ergonomię. Dzięki wyjątkowym właściwościom jezdnym KAMAG PT skraca czasy manewrów i zwiększa wydajność na placu i w terminalu.

 

Forto stoisko nr F2, Hala 3

Odwiedzających czeka Quiz z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Transporeon stoisko nr H13,  Hala 3

Odwiedź stoisko numer H13 w Hali 3, gdzie będziesz miał szansę odkryć, co znajduje się w sejfie Transporeon! Znajdź swój unikalny kod na zawieszce na drzwi – rozdawanej przez zespół Transporeon – i wygraj wyjątkową nagrodę!

 

…i wiele innych!