Startuje VI edycja Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL”

Wkrótce ruszy rejestracja ankiet  i przyjmowanie zgłoszeń w ogólnopolskim Plebiscycie „Przyjazny Pracodawca TSL 2021”. To już 6 edycja jedynego konkursu
w Polsce, który dedykowany jest pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom technologii i produktów  na potrzeby tej branży.

Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland (3-5 listopada 2021, EXPO XXI Warszawa).

Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne
i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów spośród firm małych, średnich i dużych.

UWAGA! Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł
i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych. Tytuł Przyjaznego Pracodawcy TSL jest przydzielany w trzech kategoriach:

– firmy małe zatrudniające do 50 pracowników;
– firmy średnie zatrudniające od 51 do 500 pracowników;
– firmy duże / korporacje powyżej 500 pracowników.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy zgłaszające się do Plebiscytu – o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. Szczegóły opisuje Regulamin Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL 2021 (dostępny wkrótce).

POBIERZ ANKIETĘ

Uzupełnione ankiety prosimy przesłać na adres: [email protected] do dnia 15.10.2021 r.

Plebiscyt a wyzwania rynku pracy

Zwieńczeniem plebiscytu, jak co roku będzie seminarium pt. Jak rozpoznać dobrego pracodawcę czyli o wiarygodności brandu. Podsumowanie wyników ankiety konkursu Przyjazny Pracodawca TSL 2021 odbędzie się w trakcie III Ogólnopolskich Targów Pracy TransLogistica Jobs w dniach 3 – 5 listopada 2021 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W trakcie seminarium omówimy raport, który powstanie jako opracowanie zbiorcze na bazie ankiet pracodawców zgłaszających się do plebiscytu.

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2021” odbędzie się w trakcie uroczystej Gali Targów, w dniu 4 listopada 2021 roku w Warszawie.
Pytania dotyczące plebiscytu prosimy kierować na adres: [email protected]

Zwycięzcy V edycji Plebiscytu “PRZYJAZNY PRACODAWCA TSL”:

C.H. Robinson Polska SA. w kategorii firm dużych (o zatrudnieniu powyżej 500 pracowników)
Sanmar Sp. z o.o w kategorii firm średnich (o zatrudnieniu od 51 do 500 pracowników)
SafeFleet Sp. z o.o w kategorii firm małych (o zatrudnieniu do 50 pracowników)

Wystawcy poprzednich edycji