Ruszyła rejestracja ankiet  i przyjmowanie zgłoszeń w ogólnopolskim plebiscycie „Przyjazny Pracodawca TSL 2019”. To już 5. edycja jedynego konkursu w Polsce, który dedykowany jest wyłącznie pracodawcom związanym z branżą Transport – Spedycja – Logistyka. Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland oraz TransLogistica Jobs – Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL (5-7 listopada 2019, EXPO XXI Warszawa).

Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów z pośród firm małych, średnich i dużych na rynku TSL.

UWAGA! Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych. Tytuł Przyjaznego Pracodawcy TSL jest przydzielany w trzech kategoriach:

  • firmy małe zatrudniające do 50 pracowników;
  • firmy średnie zatrudniające od 51 do 500 pracowników;
  • firmy duże / korporacje powyżej 500 pracowników.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy, zgłaszające się do Plebiscytu – o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. Szczegóły opisuje Regulamin Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL 2019. W tym roku Pracodawcy oceniani będą za działalność w trzech obszarach:
I. Model i środowisko pracy,
II. Rozwój i kariera,
III. Wynagrodzenia i motywacja
IV. Work-life-balance

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2019” jak co roku odbędzie się w trakcie uroczystej Gali Targów, w dniu 6 listopada 2019 roku w Warszawie.

Zwycięzcy poprzedniej edycji:

  • Agility Logistics Sp. z o.o w kategorii firm dużych (o zatrudnieniu powyżej 500 pracowników),
  • Sped Partner Sp. z o.o w kategorii firm średnich (o zatrudnieniu od 51 do 500 pracowników),
  • Trust Logistic Sp.J. w kategorii firm małych (o zatrudnieniu do 50 pracowników).

Wystawcy poprzednich edycji